logo

Натяжні стелі

Натяжні стелі – оптимальне рішення для бажаючих кардинально змінити свою кімнату, чи квартиру, чи офіс, надати приміщенню простору, стрункості, вишуканості і довершеності. Цей сучасний елемент декору крім неперевершеного естетичного вигляду, володіє чудовими функціональними властивостями. Житловим приміщенням придають відчуття комфорту і тепла а ваннам і кухням стерильної чистоти і охайності. Примішення з високим вмістом вологості вони захищають від плісняви і грибка.


Натяжні стелі витримують навантаження до 100 кг на м.кв., що є захиститом приміщення від затоплення. Матеріали, з яких робляться натяжні стелі є повністю безпечними для здоров’я людей і відповідають усім санітарним нормам. Монтаж займає відносно мало часу і не є трудоємким, що зменшує загальну вартість елементу. Така ідеально рівна стеля повністю ховає міжпанельні стики, будівельні вади, різноманітні кабелі і комунікації.


Натяжні стелі можуть бути:


  • плівчаті (дуже великий термін експлуатації і вологостійкість)
  • ситцеві (невологостійкі, але дуже міцні. Можуть бути виконані під різний декор, наприклад під оксамит , чи під шкіру)

Дуже популярними є також матові стелі, які створюють однорідну пастельну поверхню.


При використанні глянцевого (гладкого) покриття можна добитися візуального збільшення простору в приміщенні і до певної міри компенсувати недостачу освітленості приміщення. Вони дають так званий «матовий блиск».

Фактурні – мають вигляд гіпсокартонної стелі, тільки ідеально рівної. Ідеально підходить для житлових приміщень. Також такі стелі дозволяють реалізувати будь-яке рішення, що підходить під дизайнерський інтер’єр, чи то під шовк, чи під шкіру, чи, наприклад , під камінь.Сатинові поверхні дивляться дуже природно і вважаються більш статусними, щоправда і дорожчими.


Спеціалісти компанії Рінком допоможуть Вам у виборі матеріалу, якісно і швидко проведуть монтажні роботи з дотриманням усіх технологічних вимог і наданням гарантії.

У нас дуже широкий вибір матеріалів для втілення ваших ідей.

Наші роботи

OurWork OurWork OurWork OurWork OurWork OurWork OurWork OurWork OurWork OurWork OurWork OurWork OurWork
UP