logo

Корпусні меблі

Після завершення усіх оздоблювальних робіт, дуже важливо дотримуючись обраного стилю правильно обмеблювати приміщення. Крім естетичного наповнення, меблі несуть велике функціональне навантаження, і не можуть виконувати виключно декоративні функції.

Спеціалісти Рінком, що займаються дизайном та виконанням корпусних меблів, працюють в одній команді з виконавцями попередніх оздоблювальних робіт, що є важливим для досягнення кінцевого результату. Ви можете замовити меблі  для кухні, вітальні, робочого кабінету, дитячої чи будь якої іншої кімнати. Ми також розробляємо ексклюзивні рішення для торгових центрів, експоцентрів та офісів.


Основні властивості корпусних меблів:


  • їх легко можна переміщувати по приміщенні у разі потреби ( ремонту, або кімнатної перестановки). У разі переїзду, такі конструкції швидко і відносно легко переносяться та завантажуються в автомобіль.
  • корпусні меблі – найкраще рішення для квартир малої і середньої площі. Адже комбінуючи з кольорами матеріалів і їх формами, можна добитися візуального збільшення приміщення.
  • також замовлення корпусних меблів дає можливість комерційним клієнтам дотримуватися єдиної концепції дизайну і корпоративного стилю в усіх відділеннях компанії.
  • загалом корпусні меблі поділяються на три типи: для зберігання речей, для відпочинку (сидіння, або лежання) і для роботи чи прийому їжі. Крім цього, кожен з вищеперерахованих категорій ділиться ще на кілька видів. І наші спеціалісти готові Вам допомогти швидко і раціонально сформувати замовлення.

Компанія Рінком  виготовляє меблі на замовлення з різних видів , як дешевших, так і дорогих матеріалів, тому можемо зробити пропозиції клієнтам з різним рівнем доходів.

Ми пропонуємо меблі із різноманітних матеріалів та їх комбінацій. Можемо  додавати деревяні, пластикові або скляні елементи.  Широко використовуємо високоякісну європейську фурнітуру відомих виробників, яка забезпечує зручне та безшумне відкривання ящиків і дверей.

Ваше замовлення та монтаж буде виконане в найкоротші терміни, а якість ми гарантуємо.

Наші роботи

OurWork OurWork OurWork OurWork OurWork OurWork
UP